"Якщо президент Зеленський не розуміє що він робить, то тоді він не може бути президентом", - професор Василенко на віче у Києві


Володимир Зеленський, як чинний глава держави, повинен діяти не під диктовку Путіна й погоджуватися на його умови, а дбати про захист інтересів України

Про це відомий український дипломат, професор міжнародного права Володимир Василенко заявив на всенародному віче "Зупинемо капітуляцію!", що відбувається у неділю, 6 жовтня 2019 року, на столичному Майдані Незалежності, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает laissez.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Якщо президент Зеленський не розуміє що він робить, то тоді він не можить бути президентом. А якщо він розуміє, що він робить, то тоді він чинить акт державної зради", — наголосив він.

За словами Василенка, після свого обрання на посаду президента Зеленський — замість відмови від нав’язаних Україні домовленостей — погодив "невигідний, ганебний мирний план".

Натомість команда президента, зазначив професор, наразі має зосередитися на розробці і впровадженні

"стратегії відсічі збройної агресії";

"стратегії зміцнення національної єдності";

"стратегії підвищення обороноздатності країни";

"стратегії мобілізації всіх ресурсів держави і суспільства для уникнення більших територіальних втрат і уникнення принизливої поразки".

"Лише за таких умов Україна вистоїть", — підсумував Василенко.

Дивіться трансляцію з мітингу ТУТ:

І ТУТ:


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/quotyakscho_prezydent_zelenskyy_ne_rozumiye_scho_vin_robyt_to_todi_vin_ne_mozhyt_buty_prezydentomquot_profesor_vasylenko_na_viche_u_kyyevi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя